Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2019
Jaro 2020
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Eliška Provázková
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
11.1.2021
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
9.2. 16:45
AP120
Jiskra Třeboň - DHK Loko Liberec
35 : 12
9.2. 14:55
AP118
Sokol Poruba - Jiskra Třeboň
19 : 31
9.2. 12:10
AP115
Jiskra Třeboň - Slavia
16 : 25
9.2. 10:20
AP113
Sokol Písek - Jiskra Třeboň
18 : 18
11.1. 17:30
AP060
Jiskra Třeboň - Strakonice
19 : 23
11.1. 15:30
AP058
SHK Kunovice - Jiskra Třeboň
22 : 25
11.1. 12:30
AP055
Sokol Kobylisy II - Jiskra Třeboň
19 : 22
11.1. 10:30
AP053
Jiskra Třeboň - DHK Zora Olomouc
26 : 23
1.12. 18:00
AP040
TJ Slavoj Tachov - Jiskra Třeboň
17 : 27
1.12. 15:00
AP037
Jiskra Třeboň - S.Vršovice
25 : 16
1.12. 12:00
AP034
Jiskra Třeboň - Jiskra H. Brod
20 : 7
1.12. 09:00
AP031
Slavoj Žirovnice - Jiskra Třeboň
19 : 18
2.liga mladší dorostenky - západ
7.3. 12:00
AVA093
Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň
40 : 35
29.2. 10:00
AVA088
TJ Jiskra Třeboň - Baník Most B
43 : 27
16.2. 16:00
AVA075
TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
37 : 23
8.2. 16:30
AVA071
HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň
19 : 26
7.12. 13:00
AVA062
DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
28 : 29
30.11. 14:00
AVA060
TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S.
35 : 10
10.11. 12:00
AVA048
H.Brod - TJ Jiskra Třeboň
32 : 40
KP starší žákyně
22.2. 09:15
HF030
Házena J.Hradec B - Jiskra Třeboň
16 : 25
22.2. 08:15
HF029
J.Hradec - Jiskra Třeboň
27 : 22
25.1. 18:30
HF022
MIlevsko - Jiskra Třeboň
13 : 29
10.11. 12:00
HF019
Jiskra Třeboň - Písek B
34 : 27
10.11. 10:00
HF018
Jiskra Třeboň - Písek A
26 : 21
Předchozí kola
Jaro 2020 - výsledky
video
online
Třeboň - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Třeboň - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Třeboň B - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Písek B - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Písek B - Písek A
7 : 22
video
online
Sezimovo Ústí - J.Hradec
16 : 7
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice A
16.2. 09:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice B
16.2. 11:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice C
16.2. 13:00
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice A
13 : 14
video
online
Č.Budějovice B - Č.Budějovice A
9 : 28
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice B
5.3. 17:00
video
online
Č.Budějovice A - Písek A
23 : 9
video
online
Č.Budějovice B - Písek B
10 : 6
video
online
Č.Budějovice A - Písek B
28 : 2
video
online
J.Hradec - Třeboň
9 : 20
video
online
Č.Budějovice B - Písek A
6 : 14
video
online
J.Hradec - Třeboň B
13 : 19
video
online
Č.Budějovice A - Sezimovo Ústí
14.3. 10:00
video
online
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
14.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice A
22.3. 09:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice A
22.3. 10:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice B
22.3. 10:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice C
22.3. 11:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice B
22.3. 12:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
22.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice B
22.3. 13:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice C
22.3. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice A
28.3. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
28.3. 09:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice A
28.3. 10:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice B
28.3. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice A
28.3. 12:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice B
28.3. 13:00
video
online
J.Hradec - Písek A
5.4. 09:00
video
online
J.Hradec - Písek B
5.4. 11:00
video
online
Písek B - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň
18.4. 09:00
video
online
Písek B - Třeboň
18.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - HBC Strakonice A
23.4. 16:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň
25.4. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň B
25.4. 09:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň
25.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň B
25.4. 13:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň
25.4. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň B
25.4. 16:00
video
online
Písek A - Sezimovo Ústí
26.4. 09:00
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
26.4. 10:15
video
online
Třeboň B - Sezimovo Ústí
2.5. 11:00
video
online
Třeboň - Sezimovo Ústí
2.5. 13:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice A
16.5. 09:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B
16.5. 11:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice C
16.5. 13:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice A
3
3
0
0
79 : 20
6
2
Písek A
3
2
0
1
45 : 36
4
3
Třeboň
1
1
0
0
20 : 9
2
4
Sezimovo Ústí
1
1
0
0
16 : 7
2
5
Třeboň B
1
1
0
0
19 : 13
2
6
HBC Strakonice A
1
1
0
0
14 : 13
2
7
Č.Budějovice B
3
1
0
2
25 : 48
2
8
HBC Strakonice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
HBC Strakonice C
1
0
0
1
13 : 14
0
10
J.Hradec
3
0
0
3
29 : 55
0
11
Písek B
3
0
0
3
15 : 60
0
Tabulka střelců
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
84
Marek Pávek
Loko Č.Budějovice A
65
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 A
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Blovská
Sokol Písek A
8
Kristýna Šlechtová
TJ Jiskra Třeboň A
4
Sofie Šimková
Sokol Písek B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
10
Tereza Zimmelová
Loko Č.Budějovice B
8
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.