Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
Rozpis soutěže
Podzim 2019
Jaro 2020
KP ženy
Krajské školní ligy
Tereza Wollnerová
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
148
Starty
Žákovská liga starších žaček
08.03. [AP179]
Háje - Jiskra Třeboň
16 : 29
4 branek
08.03. [AP176]
Jiskra Třeboň - J.Hradec
15 : 17
4 branek
08.03. [AP173]
SC Bohumín - Jiskra Třeboň
20 : 21
3 branek
08.03. [AP171]
Jiskra Třeboň - MIlevsko
24 : 19
6 branek
09.02. [AP120]
Jiskra Třeboň - DHK Loko Liberec
35 : 12
12 branek
09.02. [AP118]
Sokol Poruba - Jiskra Třeboň
19 : 31
10 branek
09.02. [AP115]
Jiskra Třeboň - Slavia
16 : 25
2 branek
09.02. [AP113]
Sokol Písek - Jiskra Třeboň
18 : 18
6 branek
11.01. [AP060]
Jiskra Třeboň - Strakonice
19 : 23
3 branek
11.01. [AP058]
SHK Kunovice - Jiskra Třeboň
22 : 25
4 branek
11.01. [AP055]
Sokol Kobylisy II - Jiskra Třeboň
19 : 22
2 branek
11.01. [AP053]
Jiskra Třeboň - DHK Zora Olomouc
26 : 23
5 branek
01.12. [AP040]
TJ Slavoj Tachov - Jiskra Třeboň
17 : 27
0 branek
01.12. [AP037]
Jiskra Třeboň - S.Vršovice
25 : 16
3 branek
01.12. [AP034]
Jiskra Třeboň - Jiskra H. Brod
20 : 7
3 branek
01.12. [AP031]
Slavoj Žirovnice - Jiskra Třeboň
19 : 18
3 branek
2.liga mladší dorostenky - západ
07.03. [AVA093]
Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň
40 : 35
1 branek
29.02. [AVA088]
TJ Jiskra Třeboň - Baník Most B
43 : 27
2 branek
16.02. [AVA075]
TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
37 : 23
2 branek
08.02. [AVA071]
HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň
19 : 26
3 branek
07.12. [AVA062]
DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
28 : 29
1 branek
30.11. [AVA060]
TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S.
35 : 10
4 branek
10.11. [AVA048]
H.Brod - TJ Jiskra Třeboň
32 : 40
6 branek
02.11. [AVA038]
TJ Jiskra Třeboň - FK Hvězda Cheb
32 : 16
4 branek
27.10. [AVA035]
TJ Slavoj Tachov - TJ Jiskra Třeboň
34 : 33
1 branek
19.10. [AVA027]
TJ Jiskra Třeboň - Házená Mělník
32 : 23
1 branek
12.10. [AVA022]
Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň
34 : 34
3 branek
21.09. [AVA009]
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň
30 : 19
0 branek
15.09. [AVA005]
TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
30 : 20
2 branek
KP starší žákyně
22.02. [HF030]
Házena J.Hradec B - Jiskra Třeboň
16 : 25
5 branek
Další
Předchozí kola
Jaro 2020 - výsledky
video
online
MIlevsko - Jiskra Třeboň
13 : 29
video
online
Písek B - Písek A
29 : 35
video
online
J.Hradec - Strakonice
16.2. 10:00
video
online
Jiskra Třeboň - Loko Č.Budějovice
16.2. 12:00
video
online
Házena J.Hradec B - Strakonice
16.2. 12:00
video
online
MIlevsko - Písek A
16 : 39
video
online
MIlevsko - Písek B
22 : 28
video
online
J.Hradec - Jiskra Třeboň
27 : 22
video
online
Házena J.Hradec B - Jiskra Třeboň
16 : 25
video
online
Loko Č.Budějovice - MIlevsko
17 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - Písek A
17 : 28
video
online
Loko Č.Budějovice - Písek B
23 : 26
video
online
MIlevsko - J.Hradec
18 : 26
video
online
MIlevsko - Házena J.Hradec B
16.3. 18:30
video
online
Písek A - Strakonice
21.3. 10:00
video
online
Písek B - Strakonice
21.3. 12:00
video
online
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
22.3. 09:00
video
online
Házena J.Hradec B - Loko Č.Budějovice
22.3. 11:00
video
online
Písek A - Jiskra Třeboň
18.4. 10:00
video
online
Písek B - Jiskra Třeboň
18.4. 12:00
video
online
J.Hradec - Písek A
19.4. 15:00
video
online
Házena J.Hradec B - Písek B
19.4. 16:00
video
online
J.Hradec - Písek B
19.4. 17:00
video
online
Házena J.Hradec B - Písek A
19.4. 18:00
video
online
Strakonice - Jiskra Třeboň
25.4. 15:00
video
online
MIlevsko - Strakonice
2.5. 10:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek A
3
3
0
0
102 : 62
6
2
Jiskra Třeboň
3
2
0
1
76 : 56
4
3
J.Hradec
2
2
0
0
53 : 40
4
4
Písek B
3
2
0
1
83 : 80
4
5
MIlevsko
5
1
0
4
90 : 139
2
6
Strakonice
0
0
0
0
0 : 0
0
7
Házena J.Hradec B
1
0
0
1
16 : 25
0
8
Loko Č.Budějovice
3
0
0
3
57 : 75
0
Tabulka střelců
Simona Schreibmeierová
TJ Jiskra Třeboň
85
Linda Havlová
Lokomotiva České Budějovice
56
Barbora Flašková
Sokol Písek A
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adéla Mazánková
Házená J.Hradec A
12
Stella Ťupová
Sokol Písek A
11
Nela Horažďovská
HC Milevsko
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Vávrová
Lokomotiva České Budějovice
14
Emma Zelenková
Sokol Písek B
10
Tereza Wollnerová
TJ Jiskra Třeboň
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.