Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2019
Jaro 2020
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Martina Koňáková
Post
Mateřský klub
HC Milevsko o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
66
Starty
Žákovská liga starších žaček
08.03. [AP180]
SC Bohumín - MIlevsko
22 : 16
5 branek
08.03. [AP177]
MIlevsko - Háje
10 : 18
4 branek
08.03. [AP174]
MIlevsko - J.Hradec
8 : 29
3 branek
08.03. [AP171]
Jiskra Třeboň - MIlevsko
24 : 19
2 branek
09.02. [AP150]
DHK Baník Most - MIlevsko
20 : 15
3 branek
09.02. [AP147]
MIlevsko - Zlín B
19 : 19
3 branek
09.02. [AP144]
MIlevsko - SHK Kunovice
12 : 18
0 branek
09.02. [AP141]
Jiskra H. Brod - MIlevsko
24 : 18
6 branek
11.01. [AP066]
MIlevsko - Slavoj Žirovnice
14 : 10
1 branek
11.01. [AP063]
Karviná - MIlevsko
20 : 16
0 branek
11.01. [AP061]
MIlevsko - Sokol Písek
14 : 17
0 branek
KP starší žákyně
29.02. [HF034]
MIlevsko - J.Hradec
18 : 26
3 branek
23.02. [HF031]
Loko Č.Budějovice - MIlevsko
17 : 21
4 branek
21.02. [HF025]
MIlevsko - Písek B
22 : 28
6 branek
21.02. [HF024]
MIlevsko - Písek A
16 : 39
3 branek
25.01. [HF022]
MIlevsko - Jiskra Třeboň
13 : 29
0 branek
22.10. [HF020]
Strakonice - MIlevsko
29 : 18
4 branek
13.10. [HF014]
J.Hradec - MIlevsko
26 : 9
3 branek
06.10. [HF021]
MIlevsko - Loko Č.Budějovice
13 : 19
5 branek
22.09. [HF006]
Písek B - MIlevsko
28 : 26
6 branek
22.09. [HF005]
Písek A - MIlevsko
33 : 22
3 branek
20.09. [HF003]
Jiskra Třeboň - MIlevsko
35 : 23
2 branek
Předchozí kola
Jaro 2020 - výsledky
video
online
Třeboň - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Třeboň - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Třeboň B - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Písek B - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Písek B - Písek A
7 : 22
video
online
Sezimovo Ústí - J.Hradec
16 : 7
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice A
16.2. 09:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice B
16.2. 11:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice C
16.2. 13:00
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice A
13 : 14
video
online
Č.Budějovice B - Č.Budějovice A
9 : 28
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice B
5.3. 17:00
video
online
Č.Budějovice A - Písek A
23 : 9
video
online
Č.Budějovice B - Písek B
10 : 6
video
online
Č.Budějovice A - Písek B
28 : 2
video
online
J.Hradec - Třeboň
9 : 20
video
online
Č.Budějovice B - Písek A
6 : 14
video
online
J.Hradec - Třeboň B
13 : 19
video
online
Č.Budějovice A - Sezimovo Ústí
14.3. 10:00
video
online
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
14.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice A
22.3. 09:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice A
22.3. 10:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice B
22.3. 10:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice C
22.3. 11:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice B
22.3. 12:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
22.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice B
22.3. 13:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice C
22.3. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice A
28.3. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
28.3. 09:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice A
28.3. 10:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice B
28.3. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice A
28.3. 12:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice B
28.3. 13:00
video
online
J.Hradec - Písek A
5.4. 09:00
video
online
J.Hradec - Písek B
5.4. 11:00
video
online
Písek B - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň
18.4. 09:00
video
online
Písek B - Třeboň
18.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - HBC Strakonice A
23.4. 16:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň
25.4. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň B
25.4. 09:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň
25.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň B
25.4. 13:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň
25.4. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň B
25.4. 16:00
video
online
Písek A - Sezimovo Ústí
26.4. 09:00
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
26.4. 10:15
video
online
Třeboň B - Sezimovo Ústí
2.5. 11:00
video
online
Třeboň - Sezimovo Ústí
2.5. 13:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice A
16.5. 09:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B
16.5. 11:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice C
16.5. 13:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice A
3
3
0
0
79 : 20
6
2
Písek A
3
2
0
1
45 : 36
4
3
Třeboň
1
1
0
0
20 : 9
2
4
Sezimovo Ústí
1
1
0
0
16 : 7
2
5
Třeboň B
1
1
0
0
19 : 13
2
6
HBC Strakonice A
1
1
0
0
14 : 13
2
7
Č.Budějovice B
3
1
0
2
25 : 48
2
8
HBC Strakonice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
HBC Strakonice C
1
0
0
1
13 : 14
0
10
J.Hradec
3
0
0
3
29 : 55
0
11
Písek B
3
0
0
3
15 : 60
0
Tabulka střelců
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
84
Marek Pávek
Loko Č.Budějovice A
65
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 A
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Blovská
Sokol Písek A
8
Kristýna Šlechtová
TJ Jiskra Třeboň A
4
Sofie Šimková
Sokol Písek B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
10
Tereza Zimmelová
Loko Č.Budějovice B
8
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.