Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2019
Jaro 2020
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Josef Bürger
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
214
Starty
2.liga mladší dorostenci - Č
08.03. [AK084]
Lokomotiva Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
34 : 30
8 branek
29.02. [AK073]
TJ Loko Č.Budějovice - C.S.Cargo HBC Jičín B
18 : 29
5 branek
22.02. [AK072]
TJ Loko Č.Budějovice - ElektroPraga Jablonec
21 : 26
3 branek
30.11. [AK059]
HBC Strakonice - TJ Loko Č.Budějovice
40 : 20
3 branek
23.11. [AK051]
TJ Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
24 : 35
4 branek
17.11. [AK046]
HK Baník Most - TJ Loko Č.Budějovice
39 : 32
5 branek
09.11. [AK040]
TJ Loko Č.Budějovice - Dukla B
23 : 44
1 branek
02.11. [AK033]
Náchod - TJ Loko Č.Budějovice
26 : 26
5 branek
19.10. [AK029]
TJ Loko Č.Budějovice - Házená Mělník
18 : 36
1 branek
13.10. [AK020]
1.HC Pardubice - TJ Loko Č.Budějovice
23 : 28
2 branek
05.10. [AK018]
TJ Loko Č.Budějovice - Lokomotiva Vršovice
36 : 40
8 branek
21.09. [AK006]
ElektroPraga Jablonec - TJ Loko Č.Budějovice
32 : 29
6 branek
Žákovská liga starších žáků
16.02. [AO130]
Třeboň - Talent Škoda JS Plzeň
9 : 21
5 branek
16.02. [AO128]
Ostrava - Třeboň
27 : 19
5 branek
16.02. [AO125]
Liberec - Třeboň
17 : 15
9 branek
16.02. [AO123]
Třeboň - HBC Olomouc 1966
12 : 22
4 branek
18.01. [AO079]
Třeboň - Dukla A
12 : 26
4 branek
18.01. [AO077]
Chodov - Třeboň
23 : 20
4 branek
18.01. [AO075]
Třeboň - Polanka
13 : 21
4 branek
18.01. [AO072]
HCB Karviná - Třeboň
21 : 12
8 branek
07.12. [AO048]
Třeboň - HK FCC Město Lovosice
10 : 33
8 branek
07.12. [AO046]
Telnice - Třeboň
31 : 14
10 branek
07.12. [AO044]
Zlín - Třeboň
23 : 15
9 branek
07.12. [AO042]
Třeboň - C.S.Cargo HBC Jičín
9 : 29
3 branek
KP starší žáci
14.12. [HC023]
Třeboň - Č.Budějovice
17 : 23
9 branek
14.12. [HC022]
Třeboň - HBC Strakonice
17 : 16
11 branek
14.12. [HC020]
Sezimovo Ústí - Třeboň
23 : 17
9 branek
03.11. [HC017]
Sezimovo Ústí - Třeboň
15 : 20
7 branek
03.11. [HC015]
Třeboň - HBC Strakonice
25 : 14
4 branek
03.11. [HC013]
Č.Budějovice - Třeboň
20 : 24
7 branek
Další
Předchozí kola
Jaro 2020 - výsledky
video
online
Třeboň - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Třeboň - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Třeboň B - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Písek B - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Písek B - Písek A
7 : 22
video
online
Sezimovo Ústí - J.Hradec
16 : 7
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice A
16.2. 09:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice B
16.2. 11:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice C
16.2. 13:00
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice A
13 : 14
video
online
Č.Budějovice B - Č.Budějovice A
9 : 28
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice B
5.3. 17:00
video
online
Č.Budějovice A - Písek A
23 : 9
video
online
Č.Budějovice B - Písek B
10 : 6
video
online
Č.Budějovice A - Písek B
28 : 2
video
online
J.Hradec - Třeboň
9 : 20
video
online
Č.Budějovice B - Písek A
6 : 14
video
online
J.Hradec - Třeboň B
13 : 19
video
online
Č.Budějovice A - Sezimovo Ústí
14.3. 10:00
video
online
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
14.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice A
22.3. 09:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice A
22.3. 10:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice B
22.3. 10:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice C
22.3. 11:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice B
22.3. 12:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
22.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice B
22.3. 13:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice C
22.3. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice A
28.3. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
28.3. 09:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice A
28.3. 10:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice B
28.3. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice A
28.3. 12:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice B
28.3. 13:00
video
online
J.Hradec - Písek A
5.4. 09:00
video
online
J.Hradec - Písek B
5.4. 11:00
video
online
Písek B - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň
18.4. 09:00
video
online
Písek B - Třeboň
18.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - HBC Strakonice A
23.4. 16:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň
25.4. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň B
25.4. 09:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň
25.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň B
25.4. 13:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň
25.4. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň B
25.4. 16:00
video
online
Písek A - Sezimovo Ústí
26.4. 09:00
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
26.4. 10:15
video
online
Třeboň B - Sezimovo Ústí
2.5. 11:00
video
online
Třeboň - Sezimovo Ústí
2.5. 13:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice A
16.5. 09:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B
16.5. 11:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice C
16.5. 13:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice A
3
3
0
0
79 : 20
6
2
Písek A
3
2
0
1
45 : 36
4
3
Třeboň
1
1
0
0
20 : 9
2
4
Sezimovo Ústí
1
1
0
0
16 : 7
2
5
Třeboň B
1
1
0
0
19 : 13
2
6
HBC Strakonice A
1
1
0
0
14 : 13
2
7
Č.Budějovice B
3
1
0
2
25 : 48
2
8
HBC Strakonice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
HBC Strakonice C
1
0
0
1
13 : 14
0
10
J.Hradec
3
0
0
3
29 : 55
0
11
Písek B
3
0
0
3
15 : 60
0
Tabulka střelců
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
84
Marek Pávek
Loko Č.Budějovice A
65
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 A
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Blovská
Sokol Písek A
8
Kristýna Šlechtová
TJ Jiskra Třeboň A
4
Sofie Šimková
Sokol Písek B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
10
Tereza Zimmelová
Loko Č.Budějovice B
8
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.