Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
KP mini 6+1
Rozpis soutěže
Podzim 2019
Jaro 2020
KP mladší žáci
KP starší žáci
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Kateřina Mlčáková
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2007
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
9
Starty
Žákovská liga starších žaček
08.03. [AP179]
Háje - Jiskra Třeboň
16 : 29
1 branek
08.03. [AP176]
Jiskra Třeboň - J.Hradec
15 : 17
0 branek
08.03. [AP173]
SC Bohumín - Jiskra Třeboň
20 : 21
0 branek
08.03. [AP171]
Jiskra Třeboň - MIlevsko
24 : 19
1 branek
11.01. [AP060]
Jiskra Třeboň - Strakonice
19 : 23
0 branek
11.01. [AP058]
SHK Kunovice - Jiskra Třeboň
22 : 25
0 branek
11.01. [AP055]
Sokol Kobylisy II - Jiskra Třeboň
19 : 22
0 branek
11.01. [AP053]
Jiskra Třeboň - DHK Zora Olomouc
26 : 23
2 branek
01.12. [AP040]
TJ Slavoj Tachov - Jiskra Třeboň
17 : 27
1 branek
01.12. [AP037]
Jiskra Třeboň - S.Vršovice
25 : 16
0 branek
01.12. [AP034]
Jiskra Třeboň - Jiskra H. Brod
20 : 7
1 branek
01.12. [AP031]
Slavoj Žirovnice - Jiskra Třeboň
19 : 18
0 branek
KP starší žákyně
22.02. [HF030]
Házena J.Hradec B - Jiskra Třeboň
16 : 25
0 branek
22.02. [HF029]
J.Hradec - Jiskra Třeboň
27 : 22
0 branek
25.01. [HF022]
MIlevsko - Jiskra Třeboň
13 : 29
1 branek
28.09. [HF008]
Loko Č.Budějovice - Jiskra Třeboň
17 : 30
0 branek
20.09. [HF003]
Jiskra Třeboň - MIlevsko
35 : 23
2 branek
Předchozí kola
Jaro 2020 - výsledky
video
online
Třeboň - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Třeboň - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Třeboň B - Č.Budějovice A
nezadáno
video
online
Písek B - Č.Budějovice B
nezadáno
video
online
Písek B - Písek A
7 : 22
video
online
Sezimovo Ústí - J.Hradec
16 : 7
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice A
16.2. 09:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice B
16.2. 11:00
video
online
J.Hradec - HBC Strakonice C
16.2. 13:00
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice A
13 : 14
video
online
Č.Budějovice B - Č.Budějovice A
9 : 28
video
online
HBC Strakonice C - HBC Strakonice B
5.3. 17:00
video
online
Č.Budějovice A - Písek A
23 : 9
video
online
Č.Budějovice B - Písek B
10 : 6
video
online
Č.Budějovice A - Písek B
28 : 2
video
online
J.Hradec - Třeboň
9 : 20
video
online
Č.Budějovice B - Písek A
6 : 14
video
online
J.Hradec - Třeboň B
13 : 19
video
online
Č.Budějovice A - Sezimovo Ústí
14.3. 10:00
video
online
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
14.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice A
22.3. 09:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice A
22.3. 10:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice B
22.3. 10:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice C
22.3. 11:00
video
online
J.Hradec - Č.Budějovice B
22.3. 12:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice A
22.3. 12:00
video
online
Písek A - HBC Strakonice B
22.3. 13:00
video
online
Písek B - HBC Strakonice C
22.3. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice A
28.3. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
28.3. 09:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice A
28.3. 10:00
video
online
HBC Strakonice C - Č.Budějovice B
28.3. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - Č.Budějovice A
28.3. 12:00
video
online
HBC Strakonice A - Č.Budějovice B
28.3. 13:00
video
online
J.Hradec - Písek A
5.4. 09:00
video
online
J.Hradec - Písek B
5.4. 11:00
video
online
Písek B - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň B
18.4. 00:00
video
online
Písek A - Třeboň
18.4. 09:00
video
online
Písek B - Třeboň
18.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice B - HBC Strakonice A
23.4. 16:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň
25.4. 08:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň B
25.4. 09:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň
25.4. 11:00
video
online
HBC Strakonice A - Třeboň B
25.4. 13:00
video
online
HBC Strakonice B - Třeboň
25.4. 14:00
video
online
HBC Strakonice C - Třeboň B
25.4. 16:00
video
online
Písek A - Sezimovo Ústí
26.4. 09:00
video
online
Písek B - Sezimovo Ústí
26.4. 10:15
video
online
Třeboň B - Sezimovo Ústí
2.5. 11:00
video
online
Třeboň - Sezimovo Ústí
2.5. 13:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice A
16.5. 09:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice B
16.5. 11:00
video
online
Sezimovo Ústí - HBC Strakonice C
16.5. 13:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice A
3
3
0
0
79 : 20
6
2
Písek A
3
2
0
1
45 : 36
4
3
Třeboň
1
1
0
0
20 : 9
2
4
Sezimovo Ústí
1
1
0
0
16 : 7
2
5
Třeboň B
1
1
0
0
19 : 13
2
6
HBC Strakonice A
1
1
0
0
14 : 13
2
7
Č.Budějovice B
3
1
0
2
25 : 48
2
8
HBC Strakonice B
0
0
0
0
0 : 0
0
9
HBC Strakonice C
1
0
0
1
13 : 14
0
10
J.Hradec
3
0
0
3
29 : 55
0
11
Písek B
3
0
0
3
15 : 60
0
Tabulka střelců
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
84
Marek Pávek
Loko Č.Budějovice A
65
Matyáš Dunovský
ČZ HBC Strakonice 1921 A
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Blovská
Sokol Písek A
8
Kristýna Šlechtová
TJ Jiskra Třeboň A
4
Sofie Šimková
Sokol Písek B
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Špačková
Házená J.Hradec
10
Tereza Zimmelová
Loko Č.Budějovice B
8
Jakub Borovka
Loko Č.Budějovice A
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.