Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žáci
Rozpis soutěže
Podzim 2019
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Simona Schreibmeierová
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2005
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
38
Počet branek
355
Starty
Žákovská liga starších žaček
08.03. [AP179]
Háje - Jiskra Třeboň
16 : 29
10 branek
08.03. [AP176]
Jiskra Třeboň - J.Hradec
15 : 17
8 branek
08.03. [AP173]
SC Bohumín - Jiskra Třeboň
20 : 21
11 branek
08.03. [AP171]
Jiskra Třeboň - MIlevsko
24 : 19
10 branek
09.02. [AP120]
Jiskra Třeboň - DHK Loko Liberec
35 : 12
13 branek
09.02. [AP118]
Sokol Poruba - Jiskra Třeboň
19 : 31
9 branek
09.02. [AP115]
Jiskra Třeboň - Slavia
16 : 25
5 branek
09.02. [AP113]
Sokol Písek - Jiskra Třeboň
18 : 18
6 branek
11.01. [AP060]
Jiskra Třeboň - Strakonice
19 : 23
11 branek
11.01. [AP058]
SHK Kunovice - Jiskra Třeboň
22 : 25
10 branek
11.01. [AP055]
Sokol Kobylisy II - Jiskra Třeboň
19 : 22
7 branek
11.01. [AP053]
Jiskra Třeboň - DHK Zora Olomouc
26 : 23
10 branek
01.12. [AP040]
TJ Slavoj Tachov - Jiskra Třeboň
17 : 27
10 branek
01.12. [AP037]
Jiskra Třeboň - S.Vršovice
25 : 16
11 branek
01.12. [AP034]
Jiskra Třeboň - Jiskra H. Brod
20 : 7
0 branek
01.12. [AP031]
Slavoj Žirovnice - Jiskra Třeboň
19 : 18
11 branek
2.liga mladší dorostenky - západ
07.03. [AVA093]
Házená Mělník - TJ Jiskra Třeboň
40 : 35
12 branek
29.02. [AVA088]
TJ Jiskra Třeboň - Baník Most B
43 : 27
14 branek
16.02. [AVA075]
TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
37 : 23
11 branek
08.02. [AVA071]
HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň
19 : 26
9 branek
07.12. [AVA062]
DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň
28 : 29
9 branek
30.11. [AVA060]
TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S.
35 : 10
10 branek
10.11. [AVA048]
H.Brod - TJ Jiskra Třeboň
32 : 40
11 branek
02.11. [AVA038]
TJ Jiskra Třeboň - FK Hvězda Cheb
32 : 16
10 branek
27.10. [AVA035]
TJ Slavoj Tachov - TJ Jiskra Třeboň
34 : 33
15 branek
19.10. [AVA027]
TJ Jiskra Třeboň - Házená Mělník
32 : 23
12 branek
12.10. [AVA022]
Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň
34 : 34
9 branek
21.09. [AVA009]
ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň
30 : 19
0 branek
15.09. [AVA005]
TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
30 : 20
6 branek
KP starší žákyně
22.02. [HF030]
Házena J.Hradec B - Jiskra Třeboň
16 : 25
14 branek
Další
Předchozí kola
České Budějovice 17.05.20 - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
17.5. 09:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
12
8
1
3
226 : 194
17
2
Sezimovo Ústí
12
8
0
4
241 : 222
16
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
234 : 230
13
4
HBC Strakonice
12
1
0
11
201 : 256
2
Tabulka střelců
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
90
Jan Echtner
Sp. MAS Sezimovo Ústí
69
David Kadlec
Loko Č.Budějovice
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Echtner
Sp. MAS Sezimovo Ústí
12
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
9
Josef Vondra
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Vondra
ČZ HBC Strakonice 1921
12
David Szmaragowski
Loko Č.Budějovice
12
Hynek Mikeš
ČZ HBC Strakonice 1921
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.