Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
KP mini 6+1
KP mladší žáci
KP starší žáci
Rozpis soutěže
Podzim 2019
KP mladší žákyně
KP starší žákyně
KP ženy
Krajské školní ligy
Emma Zelenková
Post
Mateřský klub
Sokol Písek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2006
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
37
Starty
Žákovská liga starších žaček
09.02. [AP119]
Slavia - Sokol Písek
28 : 14
2 branek
09.02. [AP116]
Sokol Písek - Sokol Poruba
27 : 11
2 branek
09.02. [AP113]
Sokol Písek - Jiskra Třeboň
18 : 18
0 branek
09.02. [AP111]
DHK Loko Liberec - Sokol Písek
7 : 32
2 branek
11.01. [AP070]
Karviná - Sokol Písek
17 : 28
1 branek
11.01. [AP067]
Sokol Písek - Lázně Kynžvart
21 : 15
1 branek
11.01. [AP064]
Sokol Písek - Slavoj Žirovnice
16 : 8
0 branek
11.01. [AP061]
MIlevsko - Sokol Písek
14 : 17
0 branek
30.11. [AP020]
Zlín B - Sokol Písek
17 : 28
0 branek
30.11. [AP017]
Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
23 : 20
3 branek
30.11. [AP014]
Sokol Písek - Ivančice
18 : 13
1 branek
30.11. [AP011]
J.Hradec - Sokol Písek
22 : 14
0 branek
KP starší žákyně
29.02. [HF033]
Loko Č.Budějovice - Písek B
23 : 26
1 branek
21.02. [HF025]
MIlevsko - Písek B
22 : 28
4 branek
05.02. [HF023]
Písek B - Písek A
29 : 35
4 branek
10.11. [HF019]
Jiskra Třeboň - Písek B
34 : 27
4 branek
26.10. [HF017]
Písek B - J.Hradec
19 : 33
2 branek
13.10. [HF013]
Písek B - Loko Č.Budějovice
26 : 26
3 branek
06.10. [HF011]
Strakonice - Písek B
28 : 28
3 branek
22.09. [HF006]
Písek B - MIlevsko
28 : 26
2 branek
11.09. [HF001]
Písek A - Písek B
38 : 18
2 branek
Předchozí kola
České Budějovice 17.05.20 - výsledky
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
17.5. 09:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Třeboň
12
8
1
3
226 : 194
17
2
Sezimovo Ústí
12
8
0
4
241 : 222
16
3
Č.Budějovice
12
6
1
5
234 : 230
13
4
HBC Strakonice
12
1
0
11
201 : 256
2
Tabulka střelců
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
90
Jan Echtner
Sp. MAS Sezimovo Ústí
69
David Kadlec
Loko Č.Budějovice
57
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Echtner
Sp. MAS Sezimovo Ústí
12
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
9
Josef Vondra
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Vondra
ČZ HBC Strakonice 1921
12
David Szmaragowski
Loko Č.Budějovice
12
Hynek Mikeš
ČZ HBC Strakonice 1921
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.